Czujesz się zmęczona pracą i obowiązkami domowymi?

Chcesz większego zaangażowania partnera, ale On wydaje się nie rozumieć, czego potrzebujesz?

Chcesz by On więcej robił i współpracował z Tobą?

Prosisz Go, mówisz do Niego, ale to nie działa?

Tak więc - jak to zrobić?

Designed by Freepik

Spotkaj się ze mną na bezpłatnym webinarze, gdzie dowiesz się

Co motywuje ludzi do działania?

 

Co robić, gdy On się nie angażuje?

 

Jak stworzyć strategie WIN-WIN na Wasze obopólne zadowolenie ze związku?

 

11-01-2018

21:00

Kim jestem?

Ania Czereszewska

Jestem psychologiem bliskościowym, terapeutą rodzinnym. Na co dzień pracuję z rodzicami, w szczególności z matkami, wspierając je w tworzeniu rodziny, jakiej pragną.

Co o pracy ze mną mówią inni?

Magdalena Stachurska

Na terapię do Pani Anny Czereszewskiej trafiłam zupełnie przypadkowo. Pani Ania słuchała, starała się rozumieć- nie oceniać. Niekiedy poddaje pewne rzeczy mojej refleksji,  rozmawia o  rozwiązania, ale nie narzuca ich. Obdarzyłam Ją bezgranicznym zaufaniem. Wsparcie, które otrzymałam, dało mi więcej siły i wytrwałości. Dzięki terapii u Pani Ani czuję się silniejsza i pełna wiary, że wszystko dobrze się skończy. W 100% mogę polecić tego psychologa, bo naprawdę warto skorzystać jej pomocy.

Anna Rutkowska

Konsultacja z Ania bardzo pomogła mi poukładać moje myśli. Od tygodni czy nawet miesięcy czułam się niesłuchana i nie rozumiana. Miałam wrażenie, że moje słowa idą w przestrzeń,  a Partner  ignoruje mnie. Ania pomogła mi zrozumieć mechanizmy, które zachodzą, gdy komunikacja zawodzi. Dała narzędzia, by oznaczyć swoje potrzeby, a następnie przekuć je na komunikat w stronę partnera. Zmiany wprowadziłam od razu, nie tyle co prosząc o pomoc, a zastanawiając się na priorytetami rzeczy do zrobienia. Zaczęłam te zmiany od siebie. Dostrzegłam wtedy, że brak komunikacji nie wynika ze złej woli. Polecam konsultacje z Anią każdemu, kto nosi na sobie ciężar od dłuższego czasu.

Webinar zaczyna się za

Dni
Godzin
Minut
Sekund