Czy wiesz, jak rozmawiać z partnerem spokojnie o pieniądzach?

Designed by osaba / Freepik

Czujesz się bezradna i sfrustrowana brakiem zaangażowania męża w sprawy Waszej rodziny?

 

 Wasze rozmowy to raczej głównie Twoje mówienie, bo on nie słucha?

 

A ty przecież chcesz, byście byli bardziej zabezpieczeni finansowo jako rodzina?

 

Masz już na to plan, ale Twój partner wydaje pieniądze, które Ty chcesz oszczędzać?

 

Ręce Ci opadają, bo już tysiąc razy mówiłaś mu, co jest ważne, a On i tak wraca z torbą pełną głupot, choć miał kupić tylko mleko?

 

Chcesz przestać się zamartwiać i brać odpowiedzialność za sprawy, które On powinien robić? 

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałaś TAK, to kurs

jest dla Ciebie!

Kim jestem?

Nazywam się Ania Czereszewska i pomagam kobietom zyskać więcej spokoju w relacjach rodzinnych. Od 14 lat wspieram kobiety  w wychowywaniu dzieci i tworzeniu związku oraz rodziny, na jakiej im najbardziej zależy. Jestem psychologiem bliskościowym, terapeutą.

Wyobraź sobie Twoje poczucie pewności, że wiesz co, chcesz i możesz zrobić.

 

Wyobraź sobie, że masz więcej spokoju i lekkości, bo nie jesteś tak  obciążona.

 

Wyobraź sobie, że w Twoich relacjach z partnerem pojawia się więcej zrozumienia, jak to napięcie, jakie było między Wami, zaczyna maleć.

 

Wyobraź sobie, że wasze rozmowy to wreszcie dialoga nie monolog.

 

Wyobraź sobie Was, jak siedzicie przy stole i razem uzgadniacie plan działania. 

 

Wyobraź sobie Siebie, zajmującą się tym, na co nigdy nie miałaś czasu, bo sprawdzałaś stan konta.

To wszystko będzie możliwe dzięki

5-ciotygodniowemu kursowi online

w 4 modułach

Moduł 1. Zrozumienie

Zobaczysz Siebie, zobaczysz Jego, zobaczysz Was. Dowiesz się jakiego typu osobowością finansową jesteś, poznasz osobowość finansową swojego partnera, zrozumiesz skąd biorą się Wasze różnice i jaki związek tworzycie.

Moduł 2. Jak prowadzić finanse w związku?

Ustalisz na czym Ci zależy w prowadzeniu domowych finansów, poznasz plan uzyskania stabilizacji finansowej, podstawy prowadzenia budżetu w związku.

Moduł 3. Zanim będziesz rozmawiać

Przygotujesz sprzyjające warunki do rozmowy, przez zwrócenie uwagi na swoje nastawienie, sposób wyrażania próśb, słuchania siebie i partnera.

Moduł 4. Rozmowa o rzeczy

Dostaniesz narzędzia do zmiany zachowań i przekonań, znajdziesz sposoby na realizację potrzeb swoich i partnera, określisz odpowiedzialność.

Dlaczego to kurs dla Ciebie?

Marta, zanim kupiła kurs, miała wrażenie, że prowadziła z mężem monolog. Ona miała plan, chciała zacząć działać, przede wszystkim po to, by nie martwić się tak o pieniądze i nie sprawdzać z niepokojem stanu konta. Ale on nie słuchał. On nie działał. A Marta była coraz bardziej sfrustrowana i zniechęcona braniem odpowiedzialności na siebie - za Niego przede wszystkim. Po rozpoczęciu kursu "On, Ona i Pieniądze" już pierwszego dnia zrozumiała, czemu jej wcześniejsze działania nie były skuteczne. Czemu mąż zamiast współpracować raczej unikał zaangażowania. Stopniowo coraz lepiej rozumiała, to co między nimi się dzieje, jaki wpływ ma jej postawa, jak to się przekłada na porozumienie między nimi. Zobaczyła, jak może mówić, co robić, by mąż chciał też mówić do niej i angażować się. Teraz Marta ma znacznie więcej spokoju, przestała czuć się bezradna. Wie, że nie musi robić wszystkiego. I nie robi, gdy tego nie chce. Udział w kursie sprawił, że jej spokojniejsza postawa pozwoliła także mężowi wczuć się i zrozumieć jej sytuację. Dzięki temu mogli usiąść wspólnie do stołu i zacząć opracować wspólne rozwiązania. Teraz Marta wie, że to już nie kwestia CZY uda się porozumieć, ale KIEDY oboje z mężem osiągną założony cel.

Za kursem stoi także moja osobista historia. Mój mąż i ja różnimy się podejściem do finansów. To powodowało spięcia i kłótnie. Szczególnie wtedy, gdy przygotowaliśmy się do przeprowadzki z Anglii do Polski. Data powrotu się zbliżała, a oszczędności nie zawsze przybywało. Skupienie się na tym, jaki ja mam wpływ, co mogę zrobić, ale także spojrzenie na męża z nowej perspektywy, zrozumienie jego relacji z pieniędzmi sprawiło, że ze spokojem i zaufaniem zaczęliśmy rozmawiać i tworzyć plan naszego wspólnego działania.

Ile kosztuje kurs?

Za:

 

Codzienny mejl z materiałami i zadaniem do wykonania

4 spotkania na żywo po każdym module

Grupę wsparcia na Facebooku

 

zapłacisz         347 zł

Zapisując się już teraz jako pierwsza możesz dowiedzieć się o przedsprzedaży, a dzięki temu skorzystać z bonusów i zniżki.

Co o kursie mówią osoby, które w nim uczestniczyły?

Marta Łęcka

Jak porozumieć się w związku, gdy omawianie kwestii finansowych przeradza się w otwarty konflikt? To trudna sytuacja, ale kluczem okazuje się kurs "On, Ona i Pieniądze". Kurs obejmuje szereg modułów, które pozwalają spojrzeć na kwestie finansowe zarówno od strony ekonomicznej jak i psychologicznej. Dzięki kursowi ja - Pani Oszczędzania otworzyłam się na zrozumienie męża Pana - Luzaka Finansowego, a on na zrozumienie mnie. To był punkt wyjścia do znalezienia wspólnej platformy budowania współpracy finansowej. Cenne dla mnie w kursie były podpowiedzi, w jaki sposób formułować swoje intencje finansowe, by nie ranić drugiej osoby. Kurs pokazuje nasz swoisty ‘taniec’ w rozmowach o finansach, a zdobyta wiedza pozwala w odpowiednim momencie przywrócić współgrający krok w tym tańcu. Anna Czereszewska, twórczyni kursu, poprzez webinary i maila daje nieocenione wsparcie i wyraża szczere zainteresowanie. Kurs polecam wszystkim związkom, dla których istotne jest znalezienie partnerskiego rozwiązania w kłótni o pieniądze.

Anna Szczepańska

Gdy trafiłam na kurs Ani, potrzebowałam rozmawiać więcej z moim mężem o naszej sytuacji finansowej. Ten temat zaczęłam oswajać już wcześniej dzięki innym kursom.  Materiał, jaki przygotowała Ania w zeszycie ćwiczeń, nagraniach i materiałach informacyjnych, jest bardzo rzeczowy, konkretny i w przemyślany sposób prowadzi krok po kroku do celu. Jakim jest spokojna rozmowa z mężem. Gdy na początku kursu zdiagnozowałam swój typ osobowości finansowej, byłam zszokowana, , ale ta informacja dała mi po części odpowiedź, skąd się biorą moje i męża trudności. To dla mnie był ważny moment.  Kurs to ocean wiedzy, którą oswajam powoli, jednak wiem, że już nie zejdę z tej ścieżki!

Copyright Anna Czereszewska       Polityka Prywatności