Czy wiesz, jak rozmawiać z partnerem spokojnie o pieniądzach?

Designed by osaba / Freepik

Czujesz się bezradna i sfrustrowana brakiem zaangażowania męża w sprawy Waszej rodziny?

 

 Wasze rozmowy to raczej głównie Twoje mówienie, bo on nie słucha?

 

A ty przecież chcesz, byście byli bardziej zabezpieczeni finansowo jako rodzina?

 

Masz już na to plan, ale Twój partner wydaje pieniądze, które Ty chcesz oszczędzać?

 

Ręce Ci opadają, bo już tysiąc razy mówiłaś mu, co jest ważne, a On i tak wraca z torbą pełną głupot, choć miał kupić tylko mleko?

 

Chcesz przestać się zamartwiać i brać odpowiedzialność za sprawy, które On powinien robić? 

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałaś TAK, to kurs

jest dla Ciebie!

Kim jestem?

Nazywam się Ania Czereszewska i pomagam kobietom zyskać więcej spokoju w relacjach rodzinnych. Od 14 lat wspieram kobiety  w wychowywaniu dzieci i tworzeniu związku oraz rodziny, na jakiej im najbardziej zależy. Jestem psychologiem bliskościowym, terapeutą.

Wyobraź sobie Twoje poczucie pewności, że wiesz co, chcesz i możesz zrobić.

 

Wyobraź sobie, że masz więcej spokoju i lekkości, bo nie jesteś tak  obciążona.

 

Wyobraź sobie, że w Twoich relacjach z partnerem pojawia się więcej zrozumienia, jak to napięcie, jakie było między Wami, zaczyna maleć.

 

Wyobraź sobie, że wasze rozmowy to wreszcie dialoga nie monolog.

 

Wyobraź sobie Was, jak siedzicie przy stole i razem uzgadniacie plan działania. 

 

Wyobraź sobie Siebie, zajmującą się tym, na co nigdy nie miałaś czasu, bo sprawdzałaś stan konta.

To wszystko będzie możliwe dzięki

5-ciotygodniowemu kursowi online

w 4 modułach

Moduł 1. Zrozumienie

Zobaczysz Siebie, zobaczysz Jego, zobaczysz Was. Dowiesz się jakiego typu osobowością finansową jesteś, poznasz osobowość finansową swojego partnera, zrozumiesz skąd biorą się Wasze różnice i jaki związek tworzycie.

Moduł 2. Jak prowadzić finanse w związku?

Ustalisz na czym Ci zależy w prowadzeniu domowych finansów, poznasz plan uzyskania stabilizacji finansowej, podstawy prowadzenia budżetu w związku.

Moduł 3. Zanim będziesz rozmawiać

Przygotujesz sprzyjające warunki do rozmowy, przez zwrócenie uwagi na swoje nastawienie, sposób wyrażania próśb, słuchania siebie i partnera.

Moduł 4. Rozmowa o rzeczy

Dostaniesz narzędzia do zmiany zachowań i przekonań, znajdziesz sposoby na realizację potrzeb swoich i partnera, określisz odpowiedzialność.

Dlaczego to kurs dla Ciebie?

Marta, zanim kupiła kurs, miała wrażenie, że prowadziła z mężem monolog. Ona miała plan, chciała zacząć działać, przede wszystkim po to, by nie martwić się tak o pieniądze i nie sprawdzać z niepokojem stanu konta. Ale on nie słuchał. On nie działał. A Marta była coraz bardziej sfrustrowana i zniechęcona braniem odpowiedzialności na siebie - za Niego przede wszystkim. Po rozpoczęciu kursu "On, Ona i Pieniądze" już pierwszego dnia zrozumiała, czemu jej wcześniejsze działania nie były skuteczne. Czemu mąż zamiast współpracować raczej unikał zaangażowania. Stopniowo coraz lepiej rozumiała, to co między nimi się dzieje, jaki wpływ ma jej postawa, jak to się przekłada na porozumienie między nimi. Zobaczyła, jak może mówić, co robić, by mąż chciał też mówić do niej i angażować się. Teraz Marta ma znacznie więcej spokoju, przestała czuć się bezradna. Wie, że nie musi robić wszystkiego. I nie robi, gdy tego nie chce. Udział w kursie sprawił, że jej spokojniejsza postawa pozwoliła także mężowi wczuć się i zrozumieć jej sytuację. Dzięki temu mogli usiąść wspólnie do stołu i zacząć opracować wspólne rozwiązania. Teraz Marta wie, że to już nie kwestia CZY uda się porozumieć, ale KIEDY oboje z mężem osiągną założony cel.

Za kursem stoi także moja osobista historia. Mój mąż i ja różnimy się podejściem do finansów. To powodowało spięcia i kłótnie. Szczególnie wtedy, gdy przygotowaliśmy się do przeprowadzki z Anglii do Polski. Data powrotu się zbliżała, a oszczędności nie zawsze przybywało. Skupienie się na tym, jaki ja mam wpływ, co mogę zrobić, ale także spojrzenie na męża z nowej perspektywy, zrozumienie jego relacji z pieniędzmi sprawiło, że ze spokojem i zaufaniem zaczęliśmy rozmawiać i tworzyć plan naszego wspólnego działania.

Ile kosztuje kurs?

W ramach kursu otrzymasz

 

Codzienny mejl z materiałami i zadaniem do wykonania

Materiały w formacie audio, video i pdf

4 spotkania na żywo po każdym module

Grupę wsparcia na Facebooku

 

Za to wszystko zapłacisz         347 zł

Zapisując się już teraz jako pierwsza możesz dowiedzieć się o przedsprzedaży, a dzięki temu skorzystać z bonusów i zniżki.

Co o kursie mówią osoby, które w nim uczestniczyły?

Marta Łęcka

Jak porozumieć się w związku, gdy omawianie kwestii finansowych przeradza się w otwarty konflikt? To trudna sytuacja, ale kluczem okazuje się kurs "On, Ona i Pieniądze". Kurs obejmuje szereg modułów, które pozwalają spojrzeć na kwestie finansowe zarówno od strony ekonomicznej jak i psychologicznej. Dzięki kursowi ja - Pani Oszczędzania otworzyłam się na zrozumienie męża Pana - Luzaka Finansowego, a on na zrozumienie mnie. To był punkt wyjścia do znalezienia wspólnej platformy budowania współpracy finansowej. Cenne dla mnie w kursie były podpowiedzi, w jaki sposób formułować swoje intencje finansowe, by nie ranić drugiej osoby. Kurs pokazuje nasz swoisty ‘taniec’ w rozmowach o finansach, a zdobyta wiedza pozwala w odpowiednim momencie przywrócić współgrający krok w tym tańcu. Anna Czereszewska, twórczyni kursu, poprzez webinary i maila daje nieocenione wsparcie i wyraża szczere zainteresowanie. Kurs polecam wszystkim związkom, dla których istotne jest znalezienie partnerskiego rozwiązania w kłótni o pieniądze.

Anna Szczepańska

Gdy trafiłam na kurs Ani, potrzebowałam rozmawiać więcej z moim mężem o naszej sytuacji finansowej. Ten temat zaczęłam oswajać już wcześniej dzięki innym kursom.  Materiał, jaki przygotowała Ania w zeszycie ćwiczeń, nagraniach i materiałach informacyjnych, jest bardzo rzeczowy, konkretny i w przemyślany sposób prowadzi krok po kroku do celu. Jakim jest spokojna rozmowa z mężem. Gdy na początku kursu zdiagnozowałam swój typ osobowości finansowej, byłam zszokowana, , ale ta informacja dała mi po części odpowiedź, skąd się biorą moje i męża trudności. To dla mnie był ważny moment.  Kurs to ocean wiedzy, którą oswajam powoli, jednak wiem, że już nie zejdę z tej ścieżki!

Małgorzata Aleksandrzak

Polecam wszystkim kurs Ani. Decydując się na niego nie myślałam, że tyle dowiem się o sobie i rozwiążę swoje problemy z partnerem. Na dodatek sama też wiem, jak pracować nad sobą, aby moje relacje z partnerem były dobre. I to nie tylko na polu finansowym. Do tego jest napisany prostym i zrozumiałym językiem. Jeszcze raz bardzo go polecam.

Beata Nowicka-Misiewicz

http://www.nowicka-misiewicz.com/

Kiedy zaczynałam kurs, miałam wątpliwości, czy rzeczywiście jest mi potrzebny, bo przecież dobrze dogaduję się z mężem. Jednak dzięki kursowi spojrzałam inaczej na siebie i męża pod kątem zachowań finansowych. Dostałam  też bardzo dużo cennej wiedzy o tym, jak dbać o finanse i prowadzić budżet. Dodatkowo w kursie można nabyć umiejętności, które w ogóle przydają się w relacjach z ludźmi, czyli np jak przygotować się do trudnej rozmowy, albo jak mówić konstruktywnie o swoich emocjach, szczególnie jeśli nie są przyjemne. Polecam.

A może masz jakieś pytania?

Czy w tym kursie musi wziąć udział mój Partner?

Nie, nie musi. Kurs przynosi rezultat, gdy korzystasz z niego Ty sama. Nie musisz więc czekać na Niego ani go przekonywać, że to Wam się przyda. Możesz zacząć działać już teraz, nawet gdy on nie jest gotowy do działania. Ale nic nie stoi na przeszkodzie , by Twój partner wziął w nim udział, jeśli tylko zechce!

Czy ten kurs zmieni mojego Partnera?

Podstawowym celem kursu jest umożliwienie zmiany w Tobie, zwiększenie Twoich możliwości radzenia sobie w sytuacji utrudnionego kontaktu z partnerem. Ale to, co się zadzieje w Tobie, będzie miało znaczenie dla Twojego związku. Bo to co dzieje się z jedną osobą w rodzinie wpływa także na pozostałe osoby.

Dlaczego to ja mam znowu coś robić? To przecież Jego podejście stanowi problem!

Bo dobrze, aby ktoś zaczął. Bo Tobie ta sytuacja bardziej przeszkadza. Bo ty możesz podjąć tę decyzję, co chcesz i możesz w tej sprawie zrobić. A możesz -  dzięki temu, że masz wpływ na siebie, na swoje zachowanie i emocje. Twoja postawa, większe zrozumienie, tego co się w między Wami dzieje będzie też miała znaczenie dla postawy Twojego partnera.

Czy po tym kursie już nigdy się z Nim nie pokłócę?

Po tym kursie przestaniesz traktować kłótnie jako coś negatywnego, lecz jako informację. O tym , że potrzebujecie porozmawiać o czymś ważnym i znaleźć nowe sposoby na dogadanie się i rozwiązanie waszych trudności. Łatwiej Ci będzie zrozumieć partnera i szybciej poszukać zadowalającego Was oboje rozwiązania.

Co mówią inni o pracy ze mną?

Magdalena Stachurska

Na terapię do Pani Anny Czereszewskiej trafiłam zupełnie przypadkowo. Pani Ania słuchała, starała się rozumieć- nie oceniać. Niekiedy poddaje pewne rzeczy mojej refleksji,  rozmawia o  rozwiązania, ale nie narzuca ich. Obdarzyłam Ją bezgranicznym zaufaniem. Wsparcie, które otrzymałam, dało mi więcej siły i wytrwałości. Dzięki terapii u Pani Ani czuję się silniejsza i pełna wiary, że wszystko dobrze się skończy. W 100% mogę polecić tego psychologa, bo naprawdę warto skorzystać jej pomocy.

Anna Rutkowska

Konsultacja z Ania bardzo pomogła mi poukładać moje myśli. Od tygodni czy nawet miesięcy czułam się niesłuchana i nie rozumiana. Miałam wrażenie, że moje słowa idą w przestrzeń,  a Partner  ignoruje mnie. Ania pomogła mi zrozumieć mechanizmy, które zachodzą, gdy komunikacja zawodzi. Dała narzędzia, by oznaczyć swoje potrzeby, a następnie przekuć je na komunikat w stronę partnera. Zmiany wprowadziłam od razu, nie tyle co prosząc o pomoc, a zastanawiając się na priorytetami rzeczy do zrobienia. Zaczęłam te zmiany od siebie. Dostrzegłam wtedy, że brak komunikacji nie wynika ze złej woli. Polecam konsultacje z Anią każdemu, kto nosi na sobie ciężar od dłuższego czasu.

 

Jest wiele innych kursów w Internecie, dzięki którym pogłębisz swoją więź z partnerem.

 

Ale tylko mój kurs pomoże Ci zrozumieć, co stoi za pieniędzmi w Waszym związku. Jakie relacje budujecie z pieniędzmi i z sobą nawzajem. jakie znaczenie mają finanse w Waszej rodzinie. I jak zbudować nie tylko szczęśliwy związek, a także jak nie martwić się o pieniądze i współpracę w zabezpieczeniu finansowym rodziny.

Poza tym możesz go robić w domu, bez konieczności jeżdżenia gdziekolwiek,  wydawania dodatkowych pieniędzy na transport i opiekę nad dziećmi. I nie musisz się stresować tym, że on nie chce nigdzie chodzić i że bez jego udziału to się nie uda.

 

Ponadto, jeśli wykonasz wszystkie zadania z kursu i stwierdzisz, że nie wpłynęły one na twoją sytuację, to w ostatnim dniu kursu zwrócę Ci pieniądze!

Copyright Anna Czereszewska       Polityka Prywatności