Tai yra kursas, kurio tikslas stiprinti ryšį su savimi. Ką tai reiškia? Kaip tai daroma? Kas tai yra praktiškai? Į šią kelionę ir leisimės. Ji neabejotinai atneš daug RESURSŲ, kuriuos pritaikysite kasdienybėje.
Šį kursą kuriu moterims, kurios:
- Jaučiasi pasimetusios, „praradusios save“.
- „Susilieja“ su kitu žmogumi ir „pameta save“.
- Nori pažinti ir stiprinti savo santykį su kūnu.
- Sunkiai supranta, ką jaučia ir ko nori?
- Jaučiasi vienišos, nereikalingos, nevertingos.
- Nori labiau save mylėti, priimti, pasirūpinti savimi.
- Turi psichosomatinių nusiskundimų.
- Nori pagerinti savo gyvenimo kokybę.
- Išbandyti ir atrasti naujų resursų.
- Skirti kokybiško laiko sau.
Kodėl sukūriau šį kursą?
Neseniai viename Autentiško judesio seminare su patyrusia mokytoja iš Airijos aš išsinešiau vieną sau svarbų patyrimą. Aš aiškiai įsisąmoninau, jog gimdama - aš pasirinkau gyvenimą. Aš nebuvau tiesiog „įmesta į pasaulį“ be pasirinkimo, kaip teigia egzistencialistai. Mano patirtis yra kitokia. Būti čia, šiame pasaulyje aš pasirinkau. Ir šis pasirinkimas mane labai įgalina.Iš to seminaro aš išsinešiau frazę - AŠ RENKUOSI GYVENIMĄ. Man tai yra labai stipri ir daug energijos suteikianti, žadinanti gyvybingumą patirtis. Stebiu, kaip ji toliau nuaidi mano gyvenime. Šis kursas yra vienas iš jos aidų.
Daug žmonių yra gyvi, bet ne visai tokie jaučiasi. Kūno psichoterapijos tikslas yra žadinti gyvybingumą žmoguje. Skamba paprastai, bet tai yra tiek DAUG.
Dauguma mūsų bijome to gyvybingumo, nes mes bijome jausti, bijome norėti, bijome atsiverti. Turime krūvą žaizdų, kurios vis dar laukia mūsų dėmesio, bet yra paslėptos. Mes pasąmoningai slopiname savo pyktį, sielvartą, skausmą ir tai atima daug energijos. Iš tikrųjų mes norime gyventi, bet tuo pačiu ir bijome gyvenimo. Dėl to gūžiamės, dangstomės, slepiame savo pažeidžiamumą.
Žinau, kur Tu esi, nes ir pati ten buvau ir dar tebeeinu keliu į GYVYBINGUMĄ. O tai yra apie ryšį su savimi. Kaip kitaip? Juk visą pasaulį, gyvenimą, mes patiriame savo kūne. Tad jame ir gyvena visi mūsų jausmai, norai, poreikiai. Mūsų savastis reiškiasi per kūną. Ji neturi kitų rankų, kojų, akių. Tik tavąsias.
Tad, jei Tau pakeliui - skaityk toliau!
Kurso formatas
Laikas: 18:30 - 20:15 val.
Kiekvieno užsiėmimo turinys:
- temos pristatymas + meditacija
- patyriminė vizualizacija
- judesys
- pasidalinimai
- namų darbas (rekomenduotinas, bet neprivalomas).
Kurso įrašai bus prieinami dar 2 mėnesius po kurso baigimo.
Ką gausite?
- Prisiliesi prie savo gyvybingumo.
- Patirsi, kaip jaučiasi saugumas Tavo kūne.
- Atrasi būdų ir įrankių, kaip įsileisti ir jausti daugiau meilės sau ir kitiems.
- Sustiprinsi ryšį su savo kūnu.
- Sustiprinsi ryšį su savo pažeidžiamumu, vidiniu vaiku ir mokysis išgirsti save.
- Atrasi naujų būdų, kaip giliai save priimti ir pasirūpinti.
- Prisiliesi prie savo pykčio ir sveikos agresijos ištakų. Įkūnysi vidinio gynėjo poziciją.
- Labiau pasitikėsi savimi, savo jausmais ir savo kūnu.
GYVYBINGUMUI žadinti mes tyrinėsime šias temas:
Daugelis žmonių stokoja giluminės patirties, jog jie yra mylimi, laukiami, kad jiems pasaulyje yra vietos. Jie gyvena su vidine tuštuma žvalgydamiesi į šalis ir ieškodami, kuris žmogus, gali užpildyti arba sušildyti juos. Tai yra giluminis poreikis, kuris jau metų metus laukia būti atlieptas. Mes ieškosime būdų, kaip jį atliepti. Mokysimės ir pratinsime savo nervų sistemą jaustis saugiai įsileidžiant kito žmogaus meilę ir rūpestį. Tam reikia praktikos ir pasirinkimo tai pastebėti.
Retas iš mūsų užaugome turėdami saugų prieraišumą, dėl to mums visiems verta mokytis nuraminti savo nervų sistemą, mokytis pažinti savo jausmus, poreikius ir išmokti su savimi išbūti. Grąžinti save į saugumo būseną. Saugumo susikurti mes negalime racionaliai ar logiškai arba jis trunka labai trumpai. Tai yra nervų sistemos būsena, tad mes turime tai patirti per kūną.
2. ATJAUTA SAU - VIDINIS VAIKAS.
Mūsų viduje yra daugybė sub-asmenybių. „Vidiniai vaikai“ yra mūsų pažeidžiamos asmenybės dalys, kurios galimai, dar ir liko nesubrendusios, nepamatytos, neatlieptos. Šios dalys veikia pasąmoningai tol, kol mes į jas neatsigręžiame. Visos mūsų dalys nori būti išgirstos, pamatytos, atlieptos. Tada viduje jaučiamės darnoje.
Paliesime svarbius klausimus, kas yra meilė sau? Ką reškia save priimti ir gerbti? Kaip pasirūpinti savo giluminiais poreikiais? Atjaučiantis ryšys su savo pažeidžiamomis asmenybės dalimis yra pagrindas darnaus santykio su savimi bei su kitais žmonėmis.
3. PYKTIS IR GYVYBINGUMAS.
Mūsų kultūroje mes bijome savo pykčio energijos. Mes arba ją slopiname, arba destruktyviai išreiškiame. Yra ir vidurinis kelias, kuris kviečia įkūnyti sveiką agresiją ir pykčio nešamą galią, tam, kad galėtume save išreikšti ir parodyti pasauliui.
Sveika agresija jaučiama labai kūniškai. Tyrinėsime, kad tai yra, kaip tai jaučiasi kūne ir psichikoje. Ryšys su savo pykčiu veda į ryšį su savo gyvybine energija, o tai mus labai įgalina. Mes susigrąžiname savo galią. Neretai esame įpratusios tą galią atiduoti kitiems, pasiduoti, nusileisti, nutylėti, taip mes išduodame save. Tad įkūnydamos savo galią mes tampame stipresnės gyventi savo autentišką gyvenimą.
4. SANTYKIS SU KŪNU - SANTYKIS SU SAVIMI.
Kaip mes elgiamės ir kalbame su savo kūnu, taip mes elgiamės su savimi. Taigi per santykį su kūnu mes galime suprasti, ko savy nepriimam, ko nenorime matyti, ko nemylim, bei atrasti būdus mylėti.
Mūsų kūne atsispindi mūsų emocinės būsenos ir išgyvenimai. Kaip mano mokytoja Linda Hartley pasakė: Kūnas yra vieta, kur įvyksta visos mūsų istorijos. Tad kokių istorijų mes dar nenorime pamatyti, išgirsti, išgyventi?
Gręždamosis į kūną, mes tampame pagarbesnės sau, oresnės, labiau pasitikinčios savimi.
Kaina dabar 59 eur.
P.S. Jei negaunate registracijos patvirtinimo laiško - parašykite man Inga@autentiskasgyvenimas.lt
Savo darbe integruoju įvairius holistinius terapinius metodus, domiuosi meditacijomis, joga, šeimos konsteliacijomis.
Paskutiniu metu asmeniškai tyrinėju gyvybingumo, sveikos agresijos, saugumo ir savo asmenybės dalių priėmimo temas. Dėl to turiu ne tik teorinės, bet ir patyriminės patirties kurdama šį kursą.