Kad atnāk svaiga diena,
tā vienmēr dod iespēju veidot sevi no jauna.
Tādu, kā Radītājs mani ir iecerējis -
maigu un mīlošu, patiesu un laimīgu.

Līdzsvars. Dvēsele. Pateicība. Kalpošana. Rituāls. Attīrīšanās. ATDZIMŠANA. Aicinām uz jogas un meditācijas prakses dienu Teikās. Veselu dienu Veselai Tev.
Šajā dienā Tu tapsi par gaismas būtni, par to, kas biji pirms savas piedzimšanas šeit uz Zemes. Pa ceļam patīrot atmiņas, nospiedumus un neapzinātos baiļu, nedrošību un nepatiesību uzslāņojumus. Burtiski pagriežot atpakaļ laiku, atritinot savu vēsturi līdz brīdim, kamēr esi Tu pats. Tikai Tu pats. Veselu dienu Vesels Tu pats.

Es zinu, ka ir lietas,
kas vēl neļauj man savienoties pilnīgi ar Gaismu sevī.
Tāpēc es lūdzos Tevi, Radītāj, atver man acis,
lai es apzinos savas nepilnības.
lai tās izprotu un varu atbrīvoties,
piepildot sevi arvien vairāk ar dievišķo sievišķību.
Aizejot no vecā, dodu sev iespēju piedzimt no jauna.


Šī diena būs spēcīga, transformējoša un skaista - caur jaudīgām elpošanas praksēm, sakrālām mantrām un gonga viscaur plūstošo vibrāciju Tu pieredzēsi visbūtiskāko - savu gaismu. Un ietērpsi to jaunā veidolā, jaunā kvalitātē, jaunā sevis Esībā. Tu piedzīvosi sevi no sākuma līdz gaismai. Tu iepazīsi sevi vēl nepieredzēti spožu un vieglu. Tu radīsi sevi varenu, lielu un skaistu.

Tā ir sevis mainīšana, ko es apzināti sāku darīt.
Savienojoties ar radīšanas enerģiju
un uzņemoties atbildību par to,
kur es esmu un kas es esmu tagad,
atveru Durvis uz sevi CITU.
Kopā ar Tevi, Radītāj,
sajūtu sevī ienākam dievišķo sievišķību.
Šī enerģija ir tīra un vieda, maiga un stipra.
Lēnām un viegli ieplūzdama, tā spēj mani pārveidot.


Programmā seno jogu rīta prakse (Sādhana) līdz ar rītausmu, attīrīšanās rituāls ar uguni, atdzimšanas jogas & meditācijas prakses, pirts & ūdens rituāls, radoša noskaņu gleznošanas nodarbība, gongu skaņu pelde, trīsreizēja veģetāra ēdināšana ar svarīgāko sastāvdaļu - mīlestību. Šajā ceļojumā Tev klāt būsim un rokas turēsim mēs - jogas praktiķes un skolotājas Sanita Dubrova un Antra Vintere, māksliniece un dziedniece Sandra Strēle, gongu spēles meistare Ida Iveta Platace un mīlestības virēja Iveta.

Es esmu savienojusies
ar dievišķās sievišķības avotu sevī
un dzeru no tā tik ilgi,
līdz remdēju savu senu slāpi,
kas, iespējams, ir arī manas dzimtas sievietēs.
Tagad viņas var dzert no šī Avota,
jo es zinu Ceļu uz turieni.


Norises laiks:  19.augusts no rītausmas līdz rietam. Dalībai 77 Eur (pēc 1.augusta Eur 99). Pieteikšanās aizpildot anketu, jautājumi 29926033 (sms) . Iepriekšēja jogas un meditācijas pieredze nav nepieciešama. Ja pasākums ar Tevi “runā” un esi gatava palobīt savu dvēseles sīpoliņu šajā lieliskajā dienā, Tu esi ļoti laipni gaidīta. Ģērbies gaiši, viegli un brīvi, atbilstoši laikapstākļiem. Līdzi vajadzēs savu jogas/prakšu paklājiņu un plediņu, spilventiņu ērtai gongu meditācijas baudīšanai, kā arī krūzi, bļodiņu un ēdamrīkus ēdienreizēm (Veģetāras/Vegan maltītes 3x dienā)

Kad esmu piepildījusies ar dievišķo sievišķību,
tā pārmaina manu iekšējo Gaismas esību.
Es staroju pasaulei jaunā Gaismā,
un pasaule man atbild ar to pašu.
Zeme un koki, upes un pļavas, jūras un okeāni,
plānētas un zvaigznes staro man pretī
dievišķā sievišķībā.Es esmu sieviete,
kas ir savienota
ar dievišķo Gaismas Avotu sevī.

ES ESMU.

(lūgšana caur Maiju Kadiķi klātesot Marijai Magdalēnai)

Dodamies.

No iepriekšējo gadu dalībniekiem:

Daži Atdzimšanas mirkļi un pieredzes. Diena, kurā bija fantastiski viegli un grūti. Diena, pēc kuras skan tikai un vienīgi PALDIES!
visos plānos un dimensijās:

“Iegūtais pārspēja visas manas cerības! Ieguvu mieru, prieku, mīlestību, cerību, ticību, jaunas zināšanas un sajūtas, sirsnību, viesmīlību, emociju lidojumu, milzīgu pozitīvu lādiņu - milzīgi plašu sajūtu gammu.”

"Spēcīgas mantras un atdzimšanas rituāls, tas manī kaut ko atplēsa vaļā un es tīrīju ne tikai savā dzīvē piedzīvoto, bet arī savu dzimtu sāpes un ciešanas, lai pieņemtu un piedotu un atlaistu. Nākošā dienā jutu fiziski spēcīgās elpošanas darbiņu, jūtās vēdera muskuļi.
Ļāvos zemei, ūdenim, ugunij, vējam lai tīra un dziedina mani. Ļāvos asarām, lai tīrās mana dvēselīte."

"Visa diena bija pakārtota un mijās tā, ka katra nodarbe papildināja otru.
Šo pieredzi atceros ar vieglumu, kurš mijās ar ieiešanu dziļumā un celt ārā, un piedot, un atlaist. Ar pateicību no sirds, jo par mani rūpējās. Ar mīļumu, jo visas dvēselītes bija skaistas un dievišķas."

“Mājinieki teica, ka sen nebija redzējuši mani tik aizrautības un apņēmības pinu. Izdzīvoju daudzas vecas sāpes un atbrīvojos no tām. Izcils boja viss, bet lielākais ieguvums bija no uguns rituāla, sajūtot zemes un uguns enerģiju. Un neaimirstama bija atgiešanās bērnībā, izsāpēt vēlreiz nepatīkamo un atlaist to. Šo pieredzi atceros ar siltumu un pateicību....”

“No dienas nevar nodalīt kaut ko vienu, jo pilnīgi viss bija labi, katrā notikumā gūta kāda dvēseliska daļiņa. Meditācijas - būšana ar sevi un vingrojumi, ko brīžiem bija grūti izturēt, bet saprotu, cik ļoti to vajag. Gleznošana - pabūt cita realitātē. Uguns rituāls radīja visspēcīgākās emocijas.”

“Viss, viss ļoti, ļoti patika. Tādu es iztēlojos savā šī brīža pieredzē garīgu transformējošu pasākumu. Katrai daļai sava loma, arī tad, kad atdzimšanas otrajā daļā bija grūti, jo bija piekusums. Atceros, kā dusmojos, ka bija grūti pieslēgt savas dzīves scenārija rakstīšanu, jo biju piekususi. Bet tāpēc ne mazāk mīļa par rīta sādhanu, kad mundrums un spēks tik sāka kāpt un augt.”

“Tas bija fantastisks pasākums. Ir ļoti laba sajūta, ka uz pasaules ir kopiena, kurai jūties piederīgs, kas sniedz arī drošības sajūtu.”


pēdējās 4 vietas


Eur 99

(Maksā VISS iekļauts -
prakses un baudas no saullēkta, līdz saulrietam
+ trīsreizēja debešķīga ēdināšana)


Mīlestībā.

Reģistrējies šodien

Pasākums draugiem. Ļoti ierobežots dalībnieku skaits.

00 Dienas
00 Stundas
00 Minūtes
00 Sekundes

(Lūgšana caur Maiju Kadiķi)

.