16 stron - 4 rozdziały - 4 szablony - 4 ćwiczenia

Zeszyt ćwiczeń

Praktyczny zeszyt ćwiczeń, który przeprowadzi Cię krok po kroku przez początkowy etap przygotowań do fundraisingu w fundacji lub stowarzyszeniu.

6 elementów planu fundraisingu

Jak ustalić cele do fundraisingu? Jak wyznaczyć kwoty, aby zbiórki były realne? Jakie 6 kluczowych elementów zawiera dobry plan fundraisingu?

Pobierz ebooka

Matryca projektów

Jak wybrać projekt, który ma największe szanse pozyskania funduszy? Co chcą wspierać darczyńcy i sponsorzy, a od czego stronią?

Instytut Fundraisingu - pomagamy w pozyskiwaniu darczyńców i sponsorów dla NGOs

Zastanawiasz się w jaki sposób zapewnić swojej organizacji stałe źródło przychodów? Jak uniezależnić się od dotacji publicznych oraz grantów? Jak przyciągnąć darczyńców na stałe? W fundraisingu nie chodzi o to, żebyś otrzymał raz darowiznę, a za rok znów martwił się skąd wziąć pieniądze na pensje, administrację lub wkład własny do grantu.

Fundraising to system zaplanowanych działań, które przynoszą stałe przychody. Z roku na rok coraz większe. Instytut Fundraisingu pomoże budować trwałe relacje z darczyńcami indywidualnymi i biznesowymi, co owocuje corocznym wzrostem przychodów. Wiemy co zrobić, aby pozyskać darczyńców i przekonać ich do regularnego wspierania Twojej organizacji. Pobierz przygotowanego przez nas darmowego ebooka i zacznij zaplanowane pozyskiwanie funduszy w swojej fundacji lub stowarzyszeniu.