Cześć!

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Twój adres jest w bezpiecznych i troskliwych rękach.

Plan jest taki, aby żółty mindsetter był jak błysk komety w oceanie maili. Dostaniesz go co 2 tygodnie, we wtorek. Ponoć to dzień trudniejszy od poniedziałku, więc dobrze się składa.

Czego możesz się spodziewać?

Nie będzie newsletterów.

Czyli maili z newsami i tablicy ogłoszeniowej. Mindestter wziął się od słowa “mindset”, czyli postawa, nastawienie, sposób myślenia.
Będę pisać o inspirujących sposobach myślenia, które zmieniają codzienne życie i pracę w branżach kreatywnych. Nasze postrzeganie różnych spraw i przede wszystkim siebie ma bezpośredni wpływ na efekty naszych działań i kształt rzeczywistości. Warto więc poznać to, co działa i wspiera.

Jakie tematy będę poruszać?

Proces twórczy na co dzień, przyszłość i planowanie rozwoju zawodowego, art-life balance, relacje i networking, mówienie własnym głosem, stawianie granic, zarządzanie czasem i organizacja, krytyk wewnętrzny, emocje… czyli chleb powszedni twórczego życia i twórczych zawodów. Z tym pracuję na co dzień i tego będę się trzymać.

Jeśli tęsknisz za autentycznością...

…witaj w domu. Ostatnio odruchowo odwracam głowę od wypolerowanych treści. Nie będzie mów motywacyjnych, przydługich teorii i wszystkowiedzenia. Spodziewaj się moich relacji z pracy w terenie, branżowych anegdot i odkryć twórczych ludzi, których spotykam na swojej drodze. Podzielę sukces na dwa i uwznioślę porażki.

No spam.

Mindsetter powstał z potrzeby podzielenia się toną drobnych codziennych praktyk, przebłysków jasności, które przeniosły góry. Moje i innych twórczych ludzi. Będę wspominać o tym, nad czym pracuję aktualnie, ale będzie to dodatek na końcu maila, który możesz łatwo zignorować (będzie pod linkiem).

Dwustronność.

Jestem ciekawa Ciebie i tego, co się pojawi po lekturze mindsetterów, ale również Twoich zainteresowań i potrzeb. Czego chcesz się dowiedzieć? Co Ciebie porusza? Jest duże prawdopodobieństwo, że uda się to wdrożyć. 

Mindsettery będą lecieć do Ciebie co dwa tygodnie. Zapisz, proszę ten adres w swoim programie pocztowym, abym nie wpadła do spamu. Dzięki!

Trzymaj się ciepło i do zobaczenia,


Magda, Artist in Bloom


Chcesz wiedzieć więcej o pracowni Artist in Bloom?
Kliknij w logotyp na górze strony.