Weź udział w bezpłatnych spotkaniach medytacyjnych z Karo Tashi.

Wprowadź więcej spokoju do swojego ciała i umysłu, dzięki regularnym sesjom medytacyjnym.

Korzyści płynące z regularnie stosowanych ćwiczeń Mindfulness, są poparte naukowymi badaniami:


  • redukcja stresu
  • lepsza komunikacja własnych potrzeb
  • lepsze zrozumienie potrzeb innych ludzi
  • szybka regeneracja (prewencja wypaleń i rekonwalescencja)
  • wzrost kreatywności
  • wzrost satysfakcji z życia

Dołącz do bezpłatnych medytacji

Spotkajmy się razem we wspólnej przestrzeni online!

Spotykamy się w każdą środę o 20:00.

Spotkania są całkowicie bezpłatne, trwają 60 min.

Po zapisie otrzymasz link do pokoju online, na którym będą odbywać się spotkania.

Spotkania nie są nagrywane, odbywają się na żywo.

Dlaczego to ważne i jakie korzyści masz z tych spotkań?


Odpocznij na kilka chwil każdego dnia od tego, z czym na co dzień się identyfikujesz: myśli, emocje, etc.


Im częściej będziesz angażować się w te spotkania, tym większą możliwość dajesz sobie na wypracowanie nowej perspektywy patrzenia na siebie i na swoje doświadczenie.


Praktykując perspektywę życzliwego obserwatora poczujesz ulgę, zdystansujesz się i zregenerujesz.


Stworzysz bezpieczne miejsce w sobie.


Twoje uczestnictwo w tych spotkaniach, to może być szansa na Twoją osobistą transformację z miejsca "autopilota" i nerwowego wypełniania kolejnych zadań, do miejsca ŻYCZLIWEJ łagodnej OBECNOŚCI z sobą samym i światem wokół.


PLAN spotkań Pauza na Mindfulness

z Karo Tashi.


Część 1.

Medytacja obecności - wyciszająca, pomagająca nawiązać kontakt z szerszą perspektywą postrzegania swojego doświadczenia, jako życzliwy obserwator przepływających doświadczeń. Pomaga uwolnić się od kurczowego, zawężonego patrzenia na problem, uwolnić się od identyfikacji z problemem.

Część 2.

Medytacja życzliwości (Maitri/Metta) - kontemplacja stanu szczęścia, zdrowia, spokojnego umysłu, uwolnienia od cierpienia dla siebie, dla drugiej osoby i dla świata. Medytacja życzliwości ma udokumentowany naukowo, pozytywny wpływ na zdrowie psychiczne i dobre samopoczucie osoby medytującej. Buddyści wierzą, że na poziomie niematerialnym wpływa korzystnie na osoby i zwierzęta żyjące w naszym otoczeniu. Karo Tashi przekazuje tę medytację w sposób świecki, dostępny dla każdego.

Część 3.

Przestrzeń ‘WIDZĘ CIĘ’ - na koniec spotkania, możesz podzielić się (w formie pisemnej podczas spotkania) np. doświadczeniem wdzięczności lub trudności z jaką się spotykasz tego dnia. Przeczytam to na głos i wspólnie obejmiemy to światłem życzliwości tzn: świadomie wspólnie przywitamy i pozwolimy Twojemu doświadczeniu pojawić się, wybrzmieć i przepłynąć. Bez oceniania, bez zmieniania, bez poradnictwa. Czysta przestrzeń życzliwej akceptacji wszystkich doświadczeń takimi jakie są.

Dołącz do bezpłatnych medytacji

Karo Tashi

Z wykształcenia psycholog, z pasji eksplorator umysłu. Ukończyła dwie szkoły medytacji. Miała szczęście być nauczana bezpośrednio od Tybetańskich Mistrzów oraz pionierów naukowo opracowanej metody Medytacji Mindfulness (trening Uważnej Obecności). Nauczyciele nazwali ją Tashi (pomyślny znak po tybetańsku).

Psychologię ukończyła na Edinburgh Napier University w Szkocji, w Szkocji również zdobyła akredytację nauczycielską metody Mindfulness (MBLC). Studiowała transformujące techniki medytacyjne (np. przemiana trudności w siłę) w The Three Doors Academy w Niemczech. Pozostając w kontakcie ze swoimi nauczycielami, nadal pogłębia wiedzę I doświadczenie. Każdy dzień zaczyna od medytacji, regularnie jeździ też na odosobnienia medytacyjne w ciszy. Największą radość sprawia jej dzielenie się doświadczeniem w sposób lekki i zorientowany na zabawę z uczestnikami kursów.

ZADBAJ O SWOJE ZDROWIE PSYCHICZNE. 

Dla dobrego samopoczucia, regeneracji i ustabilizowania umysłu, zacznij praktykować Mindfulness.

Dołącz do bezpłatnych medytacji

.