Chcesz podarować bliskiej osobie coś wyjątkowego ale nie masz pomysłu?

Świąteczny voucher upominkowy na poradę wnętrzarską o wartości 500zł (wariant Standard) to idealny pomysł na prezent dla osoby, która kupuje mieszkanie, właśnie się urządza lub po prostu chce zmienić coś w swoim domu.

Każdy voucher jest wydrukowany na wysokiej jakości grubym papierze matowym i podpisany imieniem osoby, która zostanie obdarowana. Estetycznie zapakowany, dotrze do Ciebie jeszcze przed Świętami :-)

Porada wnętrzarska to dwugodzinna konsultacja - osobiście (na terenie Warszawy lub okolic) bądź zdalnie, podczas której doradzam jak najlepiej urządzić wnętrze pod względem funkcjonalnym, stylistycznym czy kolorystycznym.

Nazywam się Monika Adamczyk-Rokicka i jestem projektantką wnętrz.

Dzięki moim poradom pomogłam już bardzo wielu osobom w metamorfozach lub stworzeniu przestrzeni od zera. Każda z moich porad jest za każdym razem przygotowywana pod kątem konkretnej osoby i dotyczy wybranych przez nią aspektów.
Więcej informacji na temat samej porady można znaleźć na mojej stronie internetowej, dedykowanej tej usłudze (www.porady-wnetrzarskie.pl).
Taki prezent będzie nie tylko oryginalny, ale jednocześnie bardzo praktyczny :-)

Zapoznaj się z regulaminem zakupów.