Webinar

"Wspierający rodzic czyli jaki?"

00 Days
00 Hours
00 Mins
00 Secs

Jestem psychologiem pracującym w sporcie. W ramach studiów ukończyłam moduły: neuropsychologia i psychologia sportu. Jako psycholog pracuję ze sportowcami, trenerami oraz rodzicami zawodników w różnym wieku, zarówno w dyscyplinach indywidualnych, jak i zespołowych. Skupiam się na całościowym podejściu do kariery sportowej pamiętając, że sportowiec to przede wszystkim człowiek. Swoją pracę poddaję stałej superwizji.
Aktualnie jestem w trakcie szkolenia do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty poznawczo - behawioralnego akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Co pozwala mi pracować ze sportowcami borykającymi się z:

- stresem i radzeniem sobie z trudnymi emocjami w sporcie
- zaburzeniami nastroju
- lękiem i radzeniu sobie z powrotem do sportu po urazie
- zaburzeniami stresowych pourazowych PTSD
- zaburzeniami lękowymi
- zaburzeniami obsesyjno - kompulsyjnymi

Wykorzystuje m.in. techniki poznawcze i behawioralne, techniki poznawcze oparte na uważności (MBCT – Mindfulness-Based Cognitive Therapy). Jestem certyfikowanym coachem ICF. W swojej pracy wykorzystuje umiejętności coachingu w pracy nad budowaniem pewności siebie, nastawienia, motywacji i dobrostanu i komfortu w życiu pozasportowym. Prowadzę także warsztaty, wykłady, szkolenia i obozy z zakresu psychologii w sporcie.
Jako ekspert z zakresu psychologii i psychologii sportu współpracuję z m.in. TVP2, TVN, „Charaktery”, „Asystent Trenera”.

Wartościami, które są dla mnie szczególnie ważne w kontakcie z drugim człowiekiem są: autentyczność i zaufanie. Podczas spotkań całą swoją uwagę poświęcam klientowi i temu z czym przychodzi.

Zapraszam na moją stronę internetową


.